• Компаніївський район
  • Південний Буг
  • Орнітологічний заказник Петрівський
  • Зоологічна памятка Пташиний базар, Світловодський район
  • Заповідник Квітуча Балка, Новгородківський район
Середа, 15 листопада 2017 10:25

З 18 грудня 2017 року вводиться в дію Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 18 грудня 2017 року вводиться в дію Закон України

"Про оцінку впливу на довкілля"

 

Інформуємо, що з 18 грудня 2017 року вводиться в дію Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"(далі- Закон),з вказаної дати втрачає чинність Закон України „Про екологічну експертизу”.

Звертаємо увагу, що суб’єктами оцінки впливу на довкілля (далі - ОВД ) є суб’єкти господарювання, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, які є замовниками планованої діяльності.

Здійснення ОВД стане обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планової господарської діяльності, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів. Закон встановлює чіткі переліки видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля, проведення оцінки впливу діяльності для яких є обов’язковим.

 

МІНПРИРОДИ ПІДГОТОВЛЕНО ПРОЕКТИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ.

На офіційному сайті Мінприроди 05.10.2017 року оприлюднено проекти нормативно-правових актів, розроблених на виконання Закону України "Про оцінку впливу на довкілля":

1.Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля".

2. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження критеріїв визначення планованої діяльності, її розширення та зміни, які не підлягають оцінці впливу на довкілля".

3. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля".

З текстами даних проектів можна ознайомитись на сайті Мінприроди за посиланням. (https://menr.gov.ua/news/31755.html

Читати 829 разів Останнє редагування Середа, 15 листопада 2017 10:29

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.