• Зоологічна памятка Пташиний базар, Світловодський район
  • Заповідник Квітуча Балка, Новгородківський район
  • Південний Буг
  • Орнітологічний заказник Петрівський
  • Компаніївський район

Стан розгляду звернень громадян

 

Розгляд письмових звернень громадян, проведення особистих прийомів посадовими особами департаменту здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

 

 

Протягом січня – серпня 2015 року було зафіксовано 62 звернення громадян. З них, 34 особи було прийнято на особистих прийомах керівництва департаменту. Питання, порушені на прийомах, здебільшого стосувались оформлення документації оренди земель водного фонду.

Усі звернення було розглянуто у відповідності до вимог чинного природоохоронного законодавства та згідно із Законом України «Про звернення громадян». Заявникам було надано вичерпні відповіді відповідно до компетенції працівників департаменту.

Протягом серпня – вересня 2015 року відбулось проведення нарад у Бобринецькій, Компаніївській, Голованівській, Гайворонській та Ульяновській райдержадміністраціях стосовно надання в оренду водних об’єктів з головами міських, сільських рад та орендарями водних об’єктів.