• Південний Буг
  • Заповідник Квітуча Балка, Новгородківський район
  • Зоологічна памятка Пташиний базар, Світловодський район
  • Орнітологічний заказник Петрівський
  • Компаніївський район

Порядки отримання дозволів

 

Для отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря від стаціонарних джерел дотримуйтесь наступної процедури підготовки документів:

 

1. Підготуйте заяву (скачати бланк). 

2. Проведіть інвентаризацію    стаціонарних    джерел    викидів забруднюючих  речовин  в  атмосферне  повітря,  видів  та  обсягів викидів  забруднюючих  речовин  в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, пилогазоочисного обладнання.

3. Підготуйте документи,  в  яких  обґрунтовуються   обсяги   викидів забруднюючих речовин. Розроблення документів,   у   яких   обґрунтовуються   обсяги викидів,  здійснюють установи, організації та заклади, яким надано право на розробку таких документів та які занесені до відповідного переліку Мінприроди України.

4. Зареєструйте в Департаменті звіт про інвентаризацію  викидів  забруднюючих  речовин  в  атмосферне повітря

(скачати зразок листа).

5. Розмістіть в місцевих друкованих засобах  масової інформації повідомлення про намір отримати дозвіл із  зазначенням  адреси місцевої держадміністрації, до якої можуть надсилатися   зауваження   громадських   організацій   та  окремих громадян.

6. Місцева державна адміністрація повинна направити інформацію щодо наявності або відсутності зауважень громадськості стосовно наміру здійснювати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря до Департаменту.

7. Від органів Держсанепідслужби Вам необхідно отримати рішення про можливість надання дозволу. Щоб з’ясувати, які саме документи потрібні для отримання такого рішення, зверніться до головного управління Держсанепідслужби в області за телефоном 37-32-82 або за адресою:  м. Кіровоград, вул. Пушкіна 40/9.

8. З комплектом документів, зазначених в пунктах 1-8, зверніться до адміністратора дозвільного центру за Вашим місцем розташування.

 

Для отримання дозволу на спеціальне водокористування у разі використання води водних об’єктів загальнодержавного значення дотримуйтесь наступної процедури підготовки документів:

 

1.Підготуйте заяву   (скачати бланк)

2. Підготуйте та завірте підписом та печаткою керівника обґрунтування потреби у воді (скачати бланк). 

3.Заповніть та завірте підписом та печаткою керівника клопотання:

- для діючих промислових, комунальних, транспортних та інших несільськогосподарських підприємств   (скачати бланк);

- для колгоспів, радгоспів, фермерських господарств і інших сільськогосподарських установ, орендарів земель водного фонду для потреб риборозведення)  (скачати бланк)

Зверніть увагу, що в разі скиду забруднюючих речовин в водний об`єкт нормативи гранично допустимих скидів розробляють проектні організації, які мають дозвіл Мінприроди України на розробку проектів нормативів гранично - допустимого скидання забруднюючих речовин в водойму  (перелік організацій).

4.З комплектом документів, зазначених у п.1-3, зверніться у Центр адміністративних послуг міста Кіровограда  за  адресою: 

м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 41, 1-й поверх, кім. 126, (вхід з вул. Тімірязєва),

тел.: (0522)-24-23-69.

Розклад роботи: Пн-Пт. з 8:00 до 17:00.

Графік надання консультацій спеціалістами департаменту екології:

вівторок та четвер з 9:00 до 12:00.

 

text-align: justify;nbsp; та