• Орнітологічний заказник Петрівський
  • Південний Буг
  • Заповідник Квітуча Балка, Новгородківський район
  • Зоологічна памятка Пташиний базар, Світловодський район
  • Компаніївський район

Порядки отримання дозволів

 

Для отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря від стаціонарних джерел дотримуйтесь наступної процедури підготовки документів:

 

1. Підготуйте заяву (скачати бланк). 

2. Проведіть інвентаризацію    стаціонарних    джерел    викидів забруднюючих  речовин  в  атмосферне  повітря,  видів  та  обсягів викидів  забруднюючих  речовин  в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, пилогазоочисного обладнання.

3. Підготуйте документи,  в  яких  обґрунтовуються   обсяги   викидів забруднюючих речовин. Розроблення документів,   у   яких   обґрунтовуються   обсяги викидів,  здійснюють установи, організації та заклади, яким надано право на розробку таких документів та які занесені до відповідного переліку Мінприроди України.

4. Зареєструйте в Департаменті звіт про інвентаризацію  викидів  забруднюючих  речовин  в  атмосферне повітря

(скачати зразок листа).

5. Розмістіть в місцевих друкованих засобах  масової інформації повідомлення про намір отримати дозвіл із  зазначенням  адреси місцевої держадміністрації, до якої можуть надсилатися   зауваження   громадських   організацій   та  окремих громадян.

6. Місцева державна адміністрація повинна направити інформацію щодо наявності або відсутності зауважень громадськості стосовно наміру здійснювати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря до Департаменту.

7. Від органів Держсанепідслужби Вам необхідно отримати рішення про можливість надання дозволу. Щоб з’ясувати, які саме документи потрібні для отримання такого рішення, зверніться до головного управління Держсанепідслужби в області за телефоном 37-32-82 або за адресою:  м. Кіровоград, вул. Пушкіна 40/9.

8. З комплектом документів, зазначених в пунктах 1-8, зверніться до адміністратора дозвільного центру за Вашим місцем розташування.

9. З комплектом документів, зазначених у п.1-7, зверніться у Центр адміністративних послуг міста Кіровограда  за  адресою: 

м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 41, 1-й поверх, кім. 126, (вхід з вул. Тімірязєва),

тел.: (0522)-24-23-69.

Розклад роботи: Пн-Пт. з 8:00 до 17:00.

Графік надання консультацій спеціалістами департаменту екології:

вівторок та четвер з 9:00 до 12:00.

 

text-align: justify;nbsp; та