Понеділок, 12 липня 2021 00:00

Про конкурс "Впровадження стратегічних планів територіальних громад щодо охорони довкілля"

(1 Голосувати)

Запрошуємо долучитися до конкурсу від Міжнародного фонду Відродження  "Впровадження стратегічних планів територіальних громад щодо охорони довкілля". Опттмальний розмір гранту 280000-350000 грн.

Мета конкурсу – надання допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні шляхом сприяння практичній реалізації довгострокових/середньострокових стратегічних планів розвитку територіальних громад щодо охорони довкілля, які було затверджено радами відповідних громад.

Учасники конкурсу: до участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення та благодійні фонди, які мають щонайменше трирічний досвід практичної роботи у сфері місцевого розвитку (зокрема, розробки та впровадження стратегічних планів розвитку територіальних громад) та / або охорони довкілля, а також досвід розробки та впровадження стратегічного плану у громаді, на території якої передбачається здійснювати проєктну  діяльність.

Ознайомитися з більш детально з інформацією  можна за посиланням: https://www.irf.ua/contest/konkurs-vprovadzhennya-strategichnyh-planiv-terytorialnyh-gromad-shhodo-ohorony-dovkillya/?fbclid=IwAR34BAs1Buu_989tT2yh2sxXvvDdUyUUMy9ny4nXnwYzIB0KAnWEPRqnkNA.