Вівторок, 13 липня 2021 00:00

Створення нових парків та реконструкція вже існуючих місць відпочинку!

Сьогодні, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна відкрила перше засідання Ради розвитку громад Кіровоградської області.

До участі долучилися очільники  територіальних громад області.

Під час засідання розглядалися питання розвитку та життєдіяльності громад Кіровоградщини, які стосуються ініціатив Президента України Володимира Зеленського та є актуальними для кожного мешканця Кіровоградщини.

Громади Кіровоградщини буде залучено до створення нових парків  та реконструкції вже існуючих місць відпочинку.

Директор департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації В`ячеслав Дубровський розповів про реалізацію проєктів створення парків відпочинку у громадах області. На даний час сформований перелік із 40 пропозицій по 31 територіальній громаді.  Подання  відповідних заяв продовжується.