Вівторок, 24 серпня 2021 00:00

Привітання директора департаменту В`ячеслава ДУБРОВСЬКОГО до Дня Незалежності України!

Шановні жителі Кіровоградщини!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України, прийміть найщиріші вітання і побажання!

Ця знаменна дата увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії та започаткувала нову епоху в житті нашого народу!

Від усієї душі бажаю Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

директор департаменту В`ячеслав ДУБРОВСЬКИЙ