Середа, 13 жовтня 2021 00:00

До уваги бюджетних установ та організацій!!!!

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" інформує бюджетні установи та організації про порядок укладання договору на постачання природного газу відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років від 30 вересня 2021 року. Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 жовтня 2021 року№ 1234-р "Деякі питання діяльності акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" попередньо погодив укладання договорів постачання природного газу бюджетним установам та організаціям відповідно до примірного договору ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг". Товариство звертає увагу, що договір має укладатися виключно з дотриманням вимог закону "Про публічні закупівлі". Просимо бюджетні установи і організації уважно та ретельно готувати весь пакет документів і надсилати на електронну адресу з правильними назвами та нумерацією для оперативного опрацювання.

Додаткову інформацію щодо:

- алгоритму дій для бюджетних установ та організацій щодо укладання договорів;

- договору постачання природного газу (для бюджетних установ та організацій);

- протоколу переговорів (для бюджетних установ та організацій при надзвичайній ситуації);

- протоколу переговорів (для бюджетних установ та організацій якщо відкриті торги не відбулись);

можна отримати на офіційному сайті компаніїТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" за посиланням https://naftogaztrading.com.ua/news/naftogaz