Середа, 05 січня 2022 00:00

До уваги споживачів природного газу області!

На численні звернення громадян повідомляємо, що для укладання договору реструктуризації боргу споживачу потрібно звернутися до Центру обслуговування споживачів ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", який розташований за адресою: вул. Євгена Чикаленко, 1А, м. Кропивницький, маючи при собі даний лист, квитанції про оплату за газ, документи на право власності, свій особистий паспорт та ідентифікаційний номер.

Також можна скористатися онлайн сервісами: у головному меню чат-боту додатків "Вайбер" або "Телеграм" необхідно обрати розділ "Послуги онлайн", "Документи", "Договір реструктуризації боргу". Далі необхідно слідувати інструкціям чат-боту. Зазначимо, що перший внесок необхідно внести саме через чат-бот. Звертаємо увагу, що для коректного формування договору реструктуризації, по особовому рахунку, необхідно пройти авторизацію (вказати особовий рахунок, ПІБ власника, номер телефону), за допомогою розділу "Інший рахунок".