П'ятниця, 01 грудня 2017 09:35

Інвентаризація водних об'єктів на території Кіровоградської області станом на 01.11.2017 року

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 15 квітня 2016 року № 0126/80/1 Кіровоградським обласним управлінням водних ресурсів проведено інвентаризацію наявних об’єктів, їх гідротехнічних споруд, створено єдиний реєстр водних об’єктів області.

Станом на 01 листопада проінвентаризовано 2833 водних об’єкти. Не проведена інвентаризація на території Бобринецької територіальної громади. Не затверджені та не передані акти інвентаризації в Олександрівському, Долинському та Компаніївському районах.

Вся отримана інформація зведена в електронній таблиці в адміністративному та басейновому розрізах.

Читати 503 разів Останнє редагування П'ятниця, 01 грудня 2017 09:37

1 коментар

• Коментувати Андрій Понеділок, 12 березня 2018 17:26 Автор Андрій

Чи можливо десь подивитись такий реєстр з більш докладною інформацією, з кадастровими номерами та площею, а то від такої таблицці окрім статистики користі ніякої.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.