Понеділок, 11 грудня 2017 15:00

Найбільш актуальні питання, що порушують громадяни

Найбільш актуальні питання, що порушують громадяни

Одним із найважливіших питань є звернення стосовно включення до переліку земельних ділянок водного фонду, розташованих за межами населених пунктів, які пропонуються для продажу права оренди на земельних торгах разом з водними об’єктами та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Разом з тим, з метою ознайомлення широкого кола громадськості з порядком поновлення, переукладання або розірвання існуючих договорів оренди водних об’єктів та переліком необхідних для цього документів, на веб-сайті департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації розміщені зразки заяв щодо поновлення, переукладання або розірвання існуючих договорів оренди водних об’єктів

Зразки заяв можна знайти за посиланням http://ekolog.kr-admin.gov.ua/diialnist/zemli-vodnoho-fondu/item/183-zrazku-zaav

Узв'язку із введенням в дію18 грудня 2017 року ЗаконуУкраїни“Про оцінку впливу на довкілля”, який скасовує ЗаконУкраїни“Про екологічну експертизу” і разом з ним зупиняє видачу висновків державної екологічної експертизи до департаменту надходять численні звернення суб’єктів господарювання з приводу надання роз’яснень щодо порядку отримання висновку з оцінки впливу на довкілля.

Одним із найважливіших питань є звернення суб’єктів господарювання з приводу оформлення документів дозвільного характеру, а саме:

- отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами;

- підготовки декларацій про відходи.

З інформаційними картками вищезазначених документів можна ознайомитися за посиланням: http://ekolog.kr-admin.gov.ua/diialnist/administrativni-hotel/rehlamenty-dozvilnykh-dokumentiv

Читати 1297 разів Останнє редагування Понеділок, 11 грудня 2017 15:10

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.