Вівторок, 13 лютого 2018 17:50

Щодо регулювання у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації інформує, що Законом України “Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною”
(далі –Закон) регулюються питання у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження, у тому числі гноєм, тушами та частинами туш загиблих тварин.

Відповідно до статті 4 Закону державне управління у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження здійснюють Кабінет Міністрів України, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у галузі ветеринарної медицини (компетентний орган), місцеві державні адміністрації.

Відповідно до статті 4 Закону України “Про відходи” дія Закону України “Про відходи” не поширюється на відносини у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження, не призначені для споживання людиною.

Читати 601 разів Останнє редагування Вівторок, 13 лютого 2018 17:53

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.