Вівторок, 13 березня 2018 10:05

ГОДИНА ЗЕМЛІ 2018. ПІДКЛЮЧАЙСЯ, НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ. ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ РАЗОМ!!!

24 березня  приєднайся до

ВСЕСВІТНЬОЇ КАМПАНІЇ ГОДИНА ЗЕМЛІ 2017,

вимкни світло в оселі, будь небайдужий до проблем зміни клімату.

24 березня 2018 року відбудеться проведення всесвітньої кампанії Година Землі 2018.

Мета даної акції –вимкнення по всьому світу світла на одну годину з метою об’єднання дій для збереження природи планети.

Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).

Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації просить підтримати ініціативу «Година Землі», вимкнувши у суботу 24 березня 2018 року о 20:30 світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Читати 93 разів Останнє редагування Вівторок, 13 березня 2018 10:08

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.