Середа, 14 березня 2018 09:50

Звертаємо увагу, що на території області діє План спільних заходів по запобіганню несанкціонованим рубкам у лісах та полезахисних смугах Кіровоградської області на 2017-2020 роки

(1 Голосувати)

З метою попередження порушень природоохоронного і лісового законодавства, продпвження діяльності із збереження полезахисних смуг на території області, запобігання несанкціонованим рубкам насаджень діє План спільних заходів департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, Управління захисту економіки в Кіровоградській області, Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державної екологічної інспекції у Кіровоградській олбасті по запобіганню несанкціонованим рубкам у лісах та полезахисних смугах Кіровоградської області на 2017-2020 роки.

Завантажити

Читати 229 разів Останнє редагування Середа, 14 березня 2018 09:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.