П'ятниця, 20 квітня 2018 10:55

Заступник директора департаменту Ганна Олександрівна Гоменюк прийняла участь у створенні "Алеї миру"

19 квітня за підтримки департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА, який забезпечив посадковим матеріалом "Кіровоградський колегіум" до Дня довкілля, висадили "Алею мрiй".

Захiд органiзувала ГО «Мобiльна волонтерська група» на чолi з Наталi Салiмовою спільно з учнівським та педагогічним колективом  колегіуму.

Алею висадили на територiї навчального закладуучні "Кiровоградського колегiуму" разом з ротою патрульної служби полiцiї особливого призначення «Святослав».

Заступник директора департаменту екологiї та природних ресурсiв Кiровоградської ОДА Ганна Гоменюк, яка безпосередньо приймала участь у висаджені Алеї миру, зазначила: «Ми щорiчно проводимо День довкiлля. Цього року Кiровоградський колегiум отримав близько 200 саджанцiв дерев та кущiв на суму 6500 тисяч гривень. Закупили саджанцi верб, лип, катальпи, самшит, спiрея, берези».

На алеї висадили понад 30 дерев.

До заходу долучились представники органiзацiї «Серце матерi» та шкiльний офiцер полiцiї Антон Левандовський.

Читати 66 разів Останнє редагування П'ятниця, 20 квітня 2018 13:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.