Понеділок, 23 квітня 2018 15:55

Заступник директора департаменту Ганна Олександрівна Гоменюк взяла участь у проведенні обласного заходу до Дня довкілля

Заступник директора департаменту Гоменюк Ганна Олександрівна  взяла участь у відкритті заходу присвяченому Дню довкілля.  З метою широкого залучення учнівської молоді до роботи щодо поліпшення стану довкілля та підвищення екологічної свідомості і культури на базі комунального закладу ''Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді'' для юннатів області, було організовано та проведено екологічну гру «Паросток», в ході якої вихованці показали свої знання про природу рідного краю і практичні навички щодо вирішення екологічних проблем.

Читати 473 разів Останнє редагування Понеділок, 23 квітня 2018 18:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.