Четвер, 17 травня 2018 12:35

ГО "Українські креативні реформатори" запрошує до участі у міжнародній програмі "Діти Створюють Країну"!!!

Громадська організація "Українські Креативні Реформатори" впроваджує міжнародну програму "Діти Створюють Країну".

На сьогоднішній день в рамках програми відбувається 30 конкурсів соціально-екологічного спрямування; заплановано Всеукраїнський тур зі збереження Планети в 63 містах, це тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів; підтримка команд активних дітей.

Ключове завдання програми - трансформувати свідомість дітей, від мислення споживачів до моделі творців, які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.

Всю детальну інформацію в електронному вигляді можна завантажити на сайті: http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry

Читати 23 разів Останнє редагування Четвер, 17 травня 2018 15:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.