Вівторок, 28 серпня 2018 09:45

27 серпня 2018 року відбулось засідання круглого столу "Вирішення проблем урановидобувних територій щодо зменшення ризиків від іонізуючого випромінювання"

27 серпня 2018 року заступник директора департаменту екології Гоменюк Ганна Олександрівна прийняла участь у засіданні круглого столу на тему: "Вирішення проблем урановидобувних територій щодо зменшення ризиків від іонізуючого випромінювання". В рамках заходу було обговорено ефективність «Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання», зокрема цілі її створення, рівень доступності для громадян та результати виконання. Окрім цього, учасники заходу висловлювали свої ідеї щодо  пропозицій та рекомендацій до органів влади про розробку подібних програм екологічного спрямування. Участь у засіданні круглого столу взяли представники органів влади та інші зацікавлені сторони від громадськості.

Читати 57 разів Останнє редагування Вівторок, 28 серпня 2018 12:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.