Вівторок, 18 вересня 2018 16:20

14 вересня 2018 року відбувся обласний конкурс з флористики та фітодизайну

Заступник директора департаменту Гоменюк Ганна Олександрівна брала участь у роботі жюрі обласного конкурсу з флористики та фітодизайну, який відбувся 14 вересня 2018 року на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді".

В конкурсі взяли участь 12 команд творчих учнівських об’єднань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Бобринецького, Голованівського, Долинського, Знам’янського, Маловисківського, Олександрівського, Петрівського, Світловодського, Устинівського районів, міста Новоукраїнки та Кіровоградського ОЦЕНТУМ.

Програмою було передбачено створення учасниками квіткових композицій: квіткові килими чи квіткові скульптури (на вибір) з попередньо підготовленого матеріалу (квіти, листя, ягоди, колоски, овочі, фрукти) за створеними власними ескізами. Композиції уособлювали діапазон можливостей, який відкривається для дітей в позашкіллі.

Членами журі враховувалися основні правила композиції – пропорція, масштаб, поєднання кольорів. Вихованці навчальних закладів області під час проведення обласного заходу мали можливість висловити свої судження про роль флористики у суспільстві та житті людини, ознайомитись зі стилями та геометричними формами квіткових композицій, поділитись досвідом практичної роботи

.

Читати 68 разів Останнє редагування Вівторок, 18 вересня 2018 19:30