Понеділок, 04 березня 2019 12:00

Відбувся обласний конкурс "Вчимося досліджувати та охороняти природу"

На базі  Орхуського екологічного інформаційно-тренінгового центру відбувся обласний конкурс «Вчимось досліджувати та охороняти природу».

В заході взяли участь учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста та області в двох вікових категоріях: 9-11 років та 12-16 років. Учасники конкурсу представили дослідницько-експериментальні роботи в галузі природничих наук за такими номінаціями: «Юний дослідник», «Екологія та проблеми довкілля», «Біологія», «Охорона здоров'я», «Ресурси енергозбереження», «Сільськогосподарське дослідництво»,«Лісогосподарське дослідництво».

Конкурс проводився обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського, Центральноукраїнським державним педагогічним університетом                               ім. В.Винниченка, Центральноукраїнським національним технічним університетом, із залученням спеціалістів Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, департаменту екології і природних ресурсів в Кіровоградській області, Інститутом сільського господарства Степу НААН, Орхуського екологічного інформаційно-тренінгового центру, що діє при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського».

За підсумками конкурсу учасники нагороджені дипломами та цінними подарунками.