Понеділок, 18 березня 2019 09:00

Відбувся обласний конкурс екологічних агітбригад

14 березня 2019 рокуна базі відбувся обласний конкурс екологічних агітбригад Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості             2019 року. За участю 6 найкращих екологічних колективів районів області, а саме: «Все в наших руках» КЗ «Інгулецьке навчально-виховне об»єднання   ЗОШ I-IIIступенів Устинівського району; «Обрій» Маловисківський районний будинок дитячої та юнацької творчості на базі Плетеноташлицької                           ЗОШ I-IIIступенів Маловисківського району; «Березінь» Протопопівська              ЗОШ I-IIIступенів Олександрійського району; «Вартові довкілля» Долинська ЗОШ I-IIIступенів №4 Долинського району, «Гарячі серця» Онуфріївська ЗОШ I-IIIступенів Онуфріївського району; «Оберіг» загальноосвітній навчальний заклад  I-IIIступенів №10 Олександрійської міської ради.

Тематика заходу стосувалась еколого-просвітницької роботи яка була проведена агітбригадами в області у сфері відновлення, збереження та захисту довкілля. Захід складався з двох частин перша: Презентація екологічних колективів, друга - виступ та захист проведених заходів екологічного спрямування.

Основними критеріям оцінювання заходу були: еколого-просвітницька діяльність; кількість проведених заходів екологічного спрямування; наочність; природоохоронна робота колективу; взаємодія з громадськими та природоохоронними організаціями; загальне враження від виступу; актуальність екологічної проблеми та її соціальне значення для регіону; відтворення та пропаганда народних традицій щодо гармонізації взаємовідносин з природою; висвітлення різнопланових аспектів екології: виживання, природно-науковий, оздоровчо-рекреаційний, історико-культурний, господарський, етичний, естетичний; етика костюмів і реквізиту (плакати, малюнки, фотографії, відеоматеріали про природоохоронну і екологічну діяльність колективу тощо), якість музичного та художнього оформлення; володіння увагою глядача, рівень виконавської майстерності, рівень режисури, відповідальність тематики тощо.

Оцінювало захід екологічного спрямування - жури в складі представників із управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації, департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, КЗ «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

За критеріями оцінювання переможцем заходу визнали агітбригаду «Все в наших руках» КЗ «Інгулецьке навчально-виховне об»єднання                          ЗОШ I-IIIступенів Устинівського району. Друге місце розділило дві команди: «Вартові довкілля» Долинського району та «Березінь» Олександрійського району. Третє місце розділили агітбригади: «Обрій» Маловисківський район, «Гарячі серця» Онуфріївський район, «Оберіг»  Олександрійської міської ради.