Четвер, 11 квітня 2019 11:00

Підготовка проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки щодо збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури

10 квітня 2019 рокув конференц-залі Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулося засідання тематичної підгрупи з підготовки  матеріалів до  проекту  Стратегії  розвитку  Кіровоградської  області на 2021-2027 роки щодо збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури. Організатором заходу виступив департамент екології та природних ресурсів облдержадмінсрації на чолі з директором департаменту Олександром Ковтуновим. За участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації (департамент житлово-комунального господарства, управління капітального будівництва), Кіровоградського управління лісового та мисливського господарства, Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області, Головного управління статистики в області, Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградскій області, Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводо-каналекологія», представників  Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, Центральноукраїнського національного технічного університету, членів громадських організацій   «Правозахист», «Благодійний фонд підтримки розвитку освіти та культури              ім. Григорія Сковороди».

Питання, які виносилися на розгляд:

-про організацію роботи з підготовки проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки;

-про склад тематичної підгрупи з підготовки аналітичних матеріалів та пропозицій до проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області
на 2021-2027 роки щодо збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури;

-обговорення результатів аналізу стану і тенденцій збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури за 2014 - 2018 роки та визначення пріоритетів і цілей її стратегічного розвитку на період до 2027 року.

Інформували:  начальник обласного управління лісового та мисливського господарстваНаталія Ревенко;заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області Олександр Бойко; директор департаменту житлово - комунального господарства Ольга Довжук; експерт з технічної політики Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства  "Укрводоканалекологія" Олександр Романюк.

Під час обговорення доповідачі поінформували про проведену роботу в  екологічній сфері своєї діяльності (природно-заповідного фонду, лісових та водних ресурсів області, стану каналізаційно-очисних споруд, поводженням з твердими побутовими відходами тощо) та висвітлили проблематичні питання та шляхи їх вирішення.

За підсумками наради підготовлено протокольне доручення,  до якого  включено всі надані пропозиції  учасників заходудо проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки .(ФОТОМАТЕРІАЛ додається)