Понеділок, 22 квітня 2019 10:30

20 квітня 2019 року проведено ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

20 квітня 2019 рокуу комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено День Довкілля.

Метою проведення Дня Довкілля є поліпшення стану навколишнього природного середовища, створення нових зелених насаджень, догляд за існуючими алеями, парками, скверами, прибирання територій від сміття, очищення русел річок, поліпшення естетичного і санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, проведення різноманітних акцій: оглядів-конкурсів екологічних агітбригад, природоохоронних конференцій, малюнків і плакатів на екологічну тематику.

Учасників заходу привітали: Олександр Ковтунов – директор департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської облдержадміністрації; Ольга Тимко – головний спеціаліст відділу фізичної культури, спорту та позашкільної освіти управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації; Олег Поркуян – директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Юних охоронців природи та гостей з нагоди відзначення Дня Довкілля вітали переможці обласного етапу та призери Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля наш спільний дім» екологічна агітбригада «Все у наших руках» комунального закладу «Інгульське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради.

У проведенні екологічного квесту «Світ у твоїх руках» допомагали переможці Всеукраїнського конкурсу «Лірики природи» географічного гуртка «Обрій» Маловисківського районого будиноку дитячої та юнацької творчості на базі Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради.

Під час заходу працював трудовий десант «Посади своє дерево».

Переможців всеукраїнських та обласних заходів еколого-натуралістичного спрямування нагороджено цінними подарунками, які придбані за сприяння департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської облдержадміністрації.(ФОТОМАТЕРІАЛИ ДОДАЮТЬСЯ)