Вівторок, 04 червня 2019 10:55

5 червня Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища

Шановні колеги, природоохоронне товариство,

екологічна громадськість, вітаємо всіх з Всесвітнім

днем навколишнього середовища

5 червня щороку  спільнота багатьох країн  світу відзначає Всесвітній день навколишнього середовища, який був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році. Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища.

Сьогодні хочеться висловити щиру вдячність усім активістам екологічного руху, трудовим колективам, громадсько-політичним організаціям, які беруть активну участь у  збереженні, відновленні та захисті довкілля.

Всім здоров’я, натхнення, позитиву, енергії, нових гарних ідей, які втілюватимуться  та зосереджуватимуться на благо  нашого довкілля.

Давайте  робити свій невідємний внесок у стан довкілля та стверджуватисвою  любов до отчого краю саме  конкретними своїми  справами.

Директор департаменту екології

та природних ресурсів облдержадміністрації                         Олександр КОВТУНОВ