Вівторок, 25 червня 2019 14:00

Відбулося засідання тематичної підгрупи з екологічних питань про підготовку матеріалів до проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки

20 червня 2019 рокув обласній державній адміністрації відбулося засідання тематичної підгрупи, з екологічних питань, про підготовку матеріалів до  проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки щодо збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури.

Директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Ковтунов розпочав даний захід та  звернувся до запрошених представників територіальних органів міністерств та відомств,  структурних підрозділів облдержадміністрації, громадських екологічних організацій  щодо розгляду питання про опрацювання галузевих розрізів аналітично-описової частини до проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки.

О.Ковтунов запропонував присутнім проаналізувати сильні і слабкі сторони розвитку галузей  економіки і сфер діяльності регіону та можливостей і загроз (SWOT-аналіз) до проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 рр.

Під час обговорення, всі надані  пропозиції були взяті до уваги. За підсумками засідання тематичної підгрупи, з екологічних питань, підготовлено протокольне доручення.