П'ятниця, 30 серпня 2019 09:20

Обговорення проекту реконструкції парку-памятки садово-паркового мистецтва "Хутір Надія"

28 серпня 2019 року директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації  Олександр Ковтунов взяв участь у презентації та  обговоренні проекту реконструкції парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва “Хутір Надія”(нарада відбулася в конференц-залі Кіровоградської обласної державної адміністрації).

Очікувана вартість виконання реконструкціїпарку-пам’ятки садово-паркового мистецтва “Хутір Надія” передбачає використання коштів у сумі               16 мільйонів 200 тисяч гривен - зазначив заступник головного інженера Державного регіонального проектно-вишукувального інституту “УКРПІВДЕНДІПРОВОДГОСП” Лук’янченко Євген.

У ході реконструкції планується розчищення прибережної зони, влаштування гнучкого кріплення правого берегу ”Хутора”, відновлення доріжок для прогулянок, бесідок та альтанок, а також навіс для проведення різномантних заходів.