Понеділок, 16 вересня 2019 15:00

Засідання фокус-групи "Збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури" на тему: "Аналіз і прогноз екологічної ситуації в Кіровоградській області на період до 2030 року"

13 вересня 2019 року у малому-заліоблдержадміністрації  відбулося  засіданняфокус-групи “Збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури”на тему: “Аналіз і прогноз екологічної ситуації в Кіровоградській області на період до 2030 року” у рамках реалізації Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки.

Організатором засідання виступив департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Обговорювались  питання:

1. Аналіз екологічної ситуації у Кіровоградській області за 2012-2018 роки, зокрема в частині водних ресурсів і поводження з відходами, та визначення основних факторів, які впливають на неї, головних проблем, що потребують розв'язання у рамках реалізації Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки.

2. Прогнозування екологічної ситуації у Кіровоградській області на період до 2030 року.

3. Розробка пропозицій щодо поліпшення екологічної ситуації відповідно до стратегічних пріоритетів розвитку  Кіровоградської області.

За результатами  засідання підготовлено протокольне доручення.