Четвер, 03 жовтня 2019 11:00

Обласний зліт юних екологів Кіровоградщини

З метою формування екологічної культури особистості, її підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються в результаті людської діяльності 01 жовтня 2019 року педагогічним колективом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з працівниками департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської облдержадміністрації було проведено обласний зліт юних екологів Кіровоградщини.

На обласному зльоті взяли участь 16 команд районів області: Бобринецької районної ради; Гайворонської районної ради, Помічнянської міської ради; Соколівської сільської ради, Великосеверинівської сільської ради; Компаніївської селищної ради; Маловисківської районної ради; Новоукраїнської міської ради; Онуфріївської районної ради; Петрівської районної ради; Світловодської районної ради; Устинівської районної державної адміністрації тощо.

Команди юних екологів під час своїх творчих виступів продемонстрували досягнення у своїй екологічній діяльності. На сьогоднішній день юні екологи займають активну життєву позицію, не байдужість до екологічних проблем в Україні та рідного населеного пункту Кіровоградської області і  успішно проводять пропагандистську та агітаційну роботу з оздоровлення довкілля рідного краю.

По завершенню заходу всіх учасників обласного зльоту було нагороджено призами та дипломами  департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації.