П'ятниця, 18 жовтня 2019 10:00

В Орхуському центрі екологічної інформації відбулося відкриття виставки художніх робіт з екологічної тематики

В Орхуському центрі екологічної інформації відбулося відкриття виставки художніх робіт творчої студії для дітей та дорослих “Муза” “Паросток життя”.

На виставці представлені картини про природу: пейзажі, дерева, квіти, абстрактні замальовки. Кожна робота відображає настрій, світогляд автора у різні життєві моменти, пробуджує прагнення до прекрасного, спонукає замислитися над суттю буття.

Представили свої роботи художники-аматори, а це завжди неймовірно цікаво, тому що в кожному з них присутня особлива енергія, що вражає своєю щирістю, відвертістю та новизною поглядів на довкілля.

Експозиція діятиме протягом місяця. Всі бажаючи мають можливість відвідати ековиставку художників. Вхід – вільний.