• Заповідник Квітуча Балка, Новгородківський район
  • Зоологічна памятка Пташиний базар, Світловодський район
  • Компаніївський район
  • Південний Буг
  • Орнітологічний заказник Петрівський
Четвер, 24 жовтня 2019 10:30

Відбулося засідання експертної фокус-групи щодо опрацювання матеріалів до проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027роки збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

22 жовтня  2019 року відбулося засідання експертної фокс–групи з метою опрацювання матеріалів до проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021- 2027 роки щодо збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури.

Розпочав засідання директор департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації  Олександр КОВТУНОВ.

Обговорювались питання:

-про доопрацювання галузевих розрізів аналітично-описової частини до проекту Стратегії Кіровоградської області на 2021-2027 роки;

-напрацювання пропозицій щодо прогнозних значень індикаторів за якими буде оцінювати рівень досягнення цілей і завдань Стратегії -2027, які визначені у Розділі IV "Стратегічні цілі розвитку регіону, оперативні цілі та завдання стратегії".

Члени засідання експертної фокс–групи взяли участь у обговоренні та внесли  пропозиції щодо вирішення  вищезазначенних питань. За підсумками засідання підготовлено протокольне доручення. 

Читати 146 разів