Четвер, 24 жовтня 2019 10:30

22 жовтня  2019 року відбулося засідання експертної фокс–групи з метою опрацювання матеріалів до проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021- 2027 роки щодо збереження екосистем та поліпшення екологічної інфраструктури.

Розпочав засідання директор департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації  Олександр КОВТУНОВ.

Обговорювались питання:

-про доопрацювання галузевих розрізів аналітично-описової частини до проекту Стратегії Кіровоградської області на 2021-2027 роки;

-напрацювання пропозицій щодо прогнозних значень індикаторів за якими буде оцінювати рівень досягнення цілей і завдань Стратегії -2027, які визначені у Розділі IV "Стратегічні цілі розвитку регіону, оперативні цілі та завдання стратегії".

Члени засідання експертної фокс–групи взяли участь у обговоренні та внесли  пропозиції щодо вирішення  вищезазначенних питань. За підсумками засідання підготовлено протокольне доручення.