Вівторок, 26 листопада 2019 15:00

ВІТАЄМО!!! ОРХУСЬКОМУ ЦЕНТРУ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 10 РОКІВ

Вітаємо з ЮЛІЛЄЄМ.

Шановні    колеги  прийміть  найщиріші   вітання  з  нагоди  відзначення

10-річчя з дня створення на базі Обласної універсальної наукової бібліотеки              ім. Д.І ЧижевськогоОрхуського центру екологічної інформації.

Існування центру відкрило можливість громаді відстоювати свою громадську позицію з питань, що стосується збереженню та захисту довкілля.

Завдяки спільній співпраці департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та колективу бібліотеки (відділу документів з економічних, технічних та природничих наук) проведено масу заходів екологічного спрямування із залучення до участі фахівців органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, науки, освіти, бізнесу та громадськості для ефективного та комплексного вирішення екологічних проблем нашого регіону. (Історія створення та робота центру).

Орхуський центр екологічної інформації та департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації готовий до співпраці з громадськістю та в подальшому спрямовуватиме  роботу на збереження нашої первозданної природи для сьогоднішніх та майбутніх поколінь.

Зі святом Вас шановні колеги здоров’я, натхнення, успіху, подальшого

спільного екорозвитку  на благо і для блага нашого довкілля.

Директор департаменту екології та

природних ресурсів Кіровоградської