Четвер, 23 січня 2020 14:00

В області розпочато роботу з розробки Регіонального плану управління відходами

(1 Голосувати)

22 січня 2020 року під керівництвом заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Максима Калініна проведено засідання робочої групи з розробки регіонального плану управління відходами.

У ході обговорення Максим Калінін відзначив, що це питання входить в коло стратегічних цілей області.Впровадження комплексної системи поводження з відходами в області дозволить зменшити обсяг захоронення відходів, збільшити обсяг утилізації відходів та впровадити роздільне збирання відходів у всіх населених пунктах регіону.

Зважаючи на високий рівень складності роботи уформуванні регіонального плану управління відходами, додатково будуть залучені експерти для проведення наукового дослідження системи управління відходами на Кіровоградщині.

Робота щодо підготовки проєкту регіонального плану управління відходами в Кіровоградській області триває.