Понеділок, 27 січня 2020 11:30

Відбувся екологічний квест "Земля-наш спільний дім"

24 січня 2020 року на базі навчально-виховного комплексу “Кіровоградський колегіум - спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад

I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад - центр естетичного виховання” відбувся екологічний квест на тему: “Земля-наш спільний дім” для учнів 5-6 класів.

Заступник директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ганна Гоменюк взяла участь у судійстві учасників екологічного квесту.

Команди: “Екопіпл”(5-В), “Весняні крокуси”(6-Д), “Імпульс”(5-Д), “Зелений патруль”(6-Б), 05 (5-А), “Каспер”(5-Б), “Вартові довкілля”(6-А) у своїх виступах та на 10 станціях екологічного квесту презентували знання у сферізбереження, відновлення та захисту довкілля.

По закінченню заходу команду “Вартові довкілля”визначено переможцем  та нагороджено почесною грамотою, всі інші учасники екологічного заходу  отримали  подяки та грамоти за участь.