Понеділок, 02 березня 2020 09:00

Відбувся конкурс "Вчимося досліджувати та охороняти природу"

27 лютого 2020 року відбувся обласний конкурс – захист дослідницько-експериментальних робіт на базі Орхуського центру екологічної інформації.

Конкурс проводився з метою пошуку інноваційних підходів до організації екологічної освіти школярів, широкого охоплення учнівської молоді науково-дослідницькою роботою з еколого-натуралістичного напрямку.

У конкурсі взяла участь учнівська молодь міст та районів Кіровоградської області  яка презентувала та захищала свої проекти екологічного спрямування. Проекти учасників конкурсу оцінювало журі: фахівці з управління освіти і науки, департаменту екології , природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу, комунального закладу  “Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”, Кіровоградського національного технічного університету, Кіровоградського управління лісового та мисливського господарства тощо.За результатами конкурсу переможці нагороджені грамотами, подяками та подарунками.