Понеділок, 23 березня 2020 16:00

Зверніть увагу!

Відповідно до протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 березня          2020 року № 4 щодо стабілізації епідемічної ситуації, пов’язаної з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2, органам виконавчої влади доручено вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб установами, що забезпечують надання адміністративних послуг.

Враховуючи вищевикладене, на час дії карантину доступу приміщення департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністраціїтимчасово обмежено.

Документи для отримання адміністративних послуг, рекомендуємо надсилати поштою. У разі необхідності подання документів особисто, обов’язково використовуйте засоби індивідуального захисту.

Дякуємо за порозуміння.