Середа, 08 липня 2020 00:00

Проведено обстеження!

З метою перевірки стану виконання робіт по створенню захисних лісових насаджень на еродованих землях на території Кіровоградської області директор департаменту Яніна Мацків взяла участь у науковому обстеженні на території Кропивницького та Новгородківського районів ДП "Компаніївське лісове господарство".

Яніна Мацків наголошує, що обов`язковою вимогою для створення якісних, високопродуктивних лісових насаджень є своєчасний догляд за лісовими культурами. Мало просто посадити ліс, впродовж декількох років лісівники дбають про молоді насадження, створюючи сприятливі умови для їх росту та розвитку, проводять догляд з метою усунення негативного впливу трав`яної рослинності й порослі малоцінних порід.