Понеділок, 13 липня 2020 00:00

Зверніть увагу!

Обласна державна адміністрація просить споживачів області вчасно здійснювати оплату  за спожиті послуги електро- та газопостачання

З метою забезпечення якісногота надійного електро- та газопостачання споживачів області обласна державна адміністрація просить споживачів вчасно розраховуватися за послуги електро- та газопостачання надавачам таких послуг, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.

Надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті послуги електро- та газопостачання.

Саме від вчасно оплачених коштів за отримані послуги залежить ефективна і якісна робота підприємств-надавачів таких послуг, що в свою чергу забезпечує сприятливі умов життя мешканців області.

Одночасно повідомляємо, що на тлі непростої ситуації в країні деякі ЗМІ, з метою підвищення рейтингів своїх видань,розмінюють інформацією та

фактично підбурюють людей не платити за спожиту електричну енергію, не розуміючи наслідків.

Згідно з положенням Закону від 17 березня 2020 року №№530-IX не дозволяє не сплачувати за спожиті комунальні послуги та не відтерміновуються плата за них, а лише на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги.