П'ятниця, 11 вересня 2020 11:30

Привітання директора департаменту Яніни Мацків до Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості!

(1 Голосувати)

Шановні працівники газової та нафтопереробної промисловості!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави.

Ви працюєте в одній із провідних галузей української економіки. Ми вдячні Вам за тепло в наших оселях, від Вас залежить стабільна робота й енергетична безпека нашого краю.

Усі здобутки газовиків Кіровоградської області – це результат повсякденної невтомної праці та високої організаторської роботи керівників різних ланок.

Бажаємо всім здоров’я, благополуччя, професійних успіхів у нелегкій щоденній праці, стабільної роботи, нових трудових звершень.

Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!

……….                         директор департаменту Яніна Мацків