Вівторок, 15 вересня 2020 09:50

Презентація ековиставки

(1 Голосувати)

14 вересня 2020 року вобласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського відбулась презентація ековиставки "Урбаністичні пейзажі суспільного проживання". Це спільний проєкт відділу мистецтв, Орхуського центру екологічної інформації та екоактивістів міста.

На експозиції представлені роботи художниць Наталії Корнілової та Ольги Краснопольської, фотографа Юрія Лебедєва, майстрів Ірини Кудревич та Євгена Василевського.

Це рефлексії митців на навколишній світ, на те, що заважає нам жити в гармонії з природою: смітники, безхатченки, наркомани, алкоголіки, безпритульні тварини, огріхи роботи міського транспорту та комунальних служб.

Представлені роботи – є свідченням  небайдужого ставлення до проблем навколишнього середовища.