Вівторок, 29 грудня 2020 00:00

Зверніть увагу!

(1 Голосувати)

Міністерство внутрішніх справ Угорщини - разом з 9 партнерами - 1 вересня 2017 року розпочало проєкт в рамках Програми Life Європейського Союзу. Проект LIFE-MICACC спрямований на посилення інтегративної та координаційної ролі місцевих органів влади в адаптуванні до змін клімату. В Угорщині в деяких населених пунктах та регіонах надзвичайно поширені пошкодження, пов’язані з водою від екстремальних погодних явищ (посухи, повені, несподівані паводки, внутрішні води). На жаль, ситуація подібна і в сусідніх країнах. Очікується, що в майбутньому це буде лише погіршуватись, і буде навіть більш непередбачуваним і екстремальним по всій Європі.

В рамках проєкту Міністерство внутрішніх справ Угорщини вживає заходи щодо зміцнення відносин між центральноєвропейськими муніципалітетами, обміну досвідом та співпраці у галузі адаптації до змін клімату.

За допомогою анкети, наведеної нижче, Міністерство внутрішніх справ Угорщини висловило бажання оцінити, який тип кліматичних проблем відчувають населені пункти сусідніх країн і з якою частотою, та які адаптаційні рішення використовуються. Одночасно Міністерство хоче оцінити попит па виїзні ознайомчі поїздки.

Пропонуємо заповнити анкету за наступним посиланням