Понеділок, 08 лютого 2021 00:00

До уваги суб`єктів стратегічної екологічної оцінки (СЕО)

З метою забезпечення дотримання процедури стратегічної екологічної оцінки інформуємо про необхідність замовникам документів державного планування, на які поширюється Закон України "Про стратегічну екологічну оцінку", керуватися:постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1272 "Про затвердження Порядку здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення";наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 28 жовтня 2020 року № 213 "Про затвердження Критеріїв визначення наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 січня 2021 року за № 9/35631.

Департамент наголошує про необхідність врахування вищевказаних нормативно-правових актів та здійснення процедури стратегічної екологічної оцінки відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".