Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «Внесення змін до генерального плану міста Світловодськ» Світловодської міської ради від 03.08.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування "Детальний план території частини промислової зони ділянки по вул. Курчатова, 36 та її оточення в м. Новоукраїнка" від 26 червня 2020 року

.Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Новоукраїнської районної державної адміністрації “Детального плану території земельних ділянок площею 19,1853 га в адміністративних межах Захарівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту) для будівництва бази відпочинку “Скіфія”.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування Долинської міської ради «Внесення змін до генерального плану міста Долинська Кіровоградської області, поєднаного з детальним планом території та планом зонування території»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування Камбурліївської сільської ради «Генеральний план села Камбурліївка Онуфріївського району Кіровоградської області» від 29.11.2019 р.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування Павлиської селищної ради «Генеральний план селища Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області» від 29.11.2019 р.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування Онуфріївської селищної ради «Генеральний план селища Онуфріївка Онуфріївського району Кіровоградської області»від 29.11.2019 р.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування Петрівської районної державної адміністрації Детальний план території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 60 га, що розташована на території Ганнівської сільської ради Петрівського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб пов’язаних з користування надрами (розширення відвалу Ганнівського кар’єру)

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування Петрівської районної державної адміністрації «Детальний план території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 42,61 га, що розташована на території Йосипівської сільської ради Петрівського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб пов’язаних з користуванням надрами (розширення відвалу № 3 Артемівського кар’єру)

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування Петрівської районної державної адміністрації «Детальний план території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 190,4 га, що розташована на території Зеленської та Іванівської сільських рад Петрівського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб пов’язаних з користуванням надрами (будівництво 3-ї черги відвалу «Західний» Артемівського кар’єру)

Повідомлення про оприлюднення проекту генерального плану та плану зонування (зонінг) села Солдатське Петрівського району Кіровоградської області

На виконання статті13 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" департамент розміщує повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території для розміщення сонячної електростанції, орієнтовною площею 125 га,на землях Бандурівської сільської ради Олександрійського району.